В корзине пусто!
Артикул: 100685
Виробник: YAKIMASPORT
Модель: Мобильная футбольная площадка
Коло для футбольної техніки Yakimasport - призначене для проведення ігрових тренувань, в ході яких гравці відпр...
2895 грн.
На складеКоло для футбольної техніки Yakimasport - призначене для проведення ігрових тренувань, в ході яких гравці відпрацьовують та вдосконалюють передачу, контроль, утримання м'яча та психологічну впевненність у собі.
Тренажер Tiki Taka відмінно підходить для тренування гравців різного віку та рівнів технічної підготовки.
Коло Tiki Taka можна використовувати як "футбольний ринг" для проведення тренувань та змагань по одному з видів вуличного футболу "Панна" - гра без воріт один на один або два на два, з підрахунком передач та прокидання м'яча між ніг супернику.
Такий варіант вуличного футболу як Панна, добре розвиває психологічну стійкість при грі віч-на-віч, покращує якість коротких передач, час реакції, техніку роботи з м'ячем та дриблінг гравців загалом.
Універсальне колесо можна використовувати для різних цілей, включаючи тренування в професійних командах, передматчеву та післяматчеву розминку. Він ідеально підійде для професійних футбольних клубів, спортивних клубів як додаткове обладнання для розширення асортименту занять, шкіл та садів як навчальний посібник, який можна швидко підготувати до початку занять, так і швидко скласти назад у чохол.
Розмір ігрового поля Тікі Така має діаметр 600 см, що дозволяє проводити тренування одразу як мінімум для шести гравців.
Футбольне обладнання Tiki Taka підходить для всіх типів ігрових поверхонь, натуральних та синтетичних. Колесо виготовлене зі скловолокна товщиною 6 мм та покриттям з поліестеру товщиною 7 см, завдяки цьому воно досить міцне, довговічне та легке.
Тики Така можна скласти у коло діаметром 75 см, щоб зменшити ігрове поле. У комплект входить сумка, що дозволяє зберігати та переносити обладнання, а також є швидкознімні ремені кріплення для безпеки.
До зустрічі на футбольных майданчиках!
Ви дивилися
Ви дивилися
Відгуки