+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок
Параметры
Цена  120 - 7250 грн.

Еспандер тренувальний

Сортувати за:
Акція

Еспандер тренувальний – простий та ефективний тренажер для занять фітнесом, силовими вправами та реабілітації в домашніх умовах та спортивному залі. Спортивні еспандери бувають кількох видів:

Гумові петлі для фітнеса та кросфіту - це спортивний еспандер різної довжини та товщини, що являє собою кільцеву стрічку товщиною 4,5 мм. Ширина спортивної гуми варіюється в інтервалі від 5 до 50 мм. Довжина гумової петлі (кола) становить біля 2 метрів. Вони використовуються для силових вправ, кросфіту, підтягування. Гума створює додаткове навантаження для атлета, збільшуючи його силові показники. При використанні гумової петлі в ізолюючих вправах пік скорочення відчувається набагато сильніше. При цьому забезпечується максимальна приплив крові до м'язів і згасає інерція від руху.
Одна петля може створювати різний опір. Цей показник залежить від ступеня натягжіння гуми. Застосування гуми настільки широко, що нею  користуються як професійні спортсмени, так і новачки незалежно від віку та статі.
Спортивний еспандер ідеально підходить для різних тренувань, розігріву або «заминки» після тренувань, щоб уповільнитися, для всіх груп м'язів та збільшення гнучкості суглобів. Також тренувальний еспандер - гумова петля використовується для занять з ЛФК, реабілітації та відновлення після травм та великого навантаження. Гуму для тренувань потрібно міняти на потужнішу,як тільки вправи з попередньою гумкою стають нескладними та комфортними.
Одна з переваг таких фітнес-гумок, це компактність. Ви можете принести їх до тренажерного залу, парку, використовувати вдома. Можете займатися спортом у будь-який час, у будь-якому місці.

Еспандер Mini band - це універсальний компактний тренажер для занять у спортзалі або фітнес центрі, також він буде незамінний у домашніх тренуваннях.
Mini bands все більше і більше набирають популярності у фітнесі та йозі, особливо серед дівчат, особливо у програмах тренувань м'язів ніг та рук. Також незамінні у реабілітації у процесі відновлення нормального функціонування м'язів, суглобів та сухожиль після травм.
Для більшої ефективності та зручності треба мати кілька кілець з різним опором, тоді це дозволить варіювати навантаження та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових міні-бендів для тренувань одночасно підсумовуючи навантаження.

Еспандер стрічковий (еластична стрічка) - ключова особливість, це його невеликий розмір поряд із великою ефективністю. Перевага еластичної стрічки для полягає в наявності пронумерованих петель, що дозволяє визначати рівень розтягування необхідний для вправи. Завдяки використанню стрічкових еспандерів створюється ізольоване навантаження на конкретні групи м'язів. Підібравши комплекс вправ з еспандером можна опрацювати м'язи рук, ніг, торса та сідниць. Безперечною користю стрічкових еспандерів є можливість привести м'язи в тонус, опрацювати рельєф всього тіла та спалити зайві калорії.
Основний принцип тренувань із стрічковим еспандером полягає у розтягуванні еластичної смуги. Використання стрічкового еспандера дозволяє як ускладнити тренування, так і спростити його функції можуть мати підтримуючий характер, наприклад, при жимі штанги або присіданнях використання еспандера дозволять полегшити виконання вправи поряд з відпрацюванням техніки.
Для досвідчених спортсменів використовувати стрічковий еспандер можна як додаткове навантаження із загальними вправами без додаткових обтяжень (як показано на відео нижче). Вправи з еспандером добре вписуються в тренувальний процес аеробіки, фітнесу, пілатесу, йоги.
Також стрічкові еспандери користуються популярністю у спортсменів, які займаються силовими видами спорту: важка атлетика, пауерліфтинг, кросфіт та спортивними єдиноборствами, боксом, ММА та боротьбою.

Силові еспандери - це окремий вид тренувальних єспандерів (зазвичай довгі змотані джгути в тканинному обплетенні з великим опором), які застосовують здебілше в ігрових видах спорта, спортивних єдиноборствах та кросфіті. Вони призначені для силових вправ спрямованих на розвиток вибухової сили, координації, силової витривалості, загальної витривалості.