В корзине пусто!
Артикул: 100114
Виробник: YAKIMASPORT
Модель: Еспандер Mini band
Еспандер Yakimasport Mini Bands набір 3 шт., використовується у різноманітних тренуваннях для розвитку сили ніг у спорт...
570 грн.
На складеЕспандер Yakimasport Mini Bands набір 3 шт., використовується у різноманітних тренуваннях для розвитку сили ніг у спортсменів ігрових видів спорту, а також застосовується у заняттях фітнесом у залі та на подвір’ї.
Спортивний еспандер підходить для різноманітних тренувань, розминки та «заминки» на початку тренувань на всі групи м’язів та для збільшення гнучкості суглобів.
Також еспандери мінібенд використовують при заняттях ЛФК, реабілітацією різного ступеня та відновлення після травм.
Основна перевага цього фітнес-набору резинок – це компактність. Ви можете принести їх в тренажерний зал, парк та використовувати вдома. Можно займатися фізичними вправами в любий час та будь-де .
Набір Mini Band Yakimasport складається 3 трьох еспандерів з різним опором, що залежить від обранного коліру. Набір підійде для будь-якого рівняпідготовки, тому що дозволяє підбирати та підсилювати навантаження подбирать и усиливать нагрузку по ходу досягнення результатів:
В одному наборі еспандеров Mini Bands є три штуки с різною силою спортиву:
Еспандер Yakimasport Mini band жовтого коліру – слабкий опір на 4-7 кг, підійде для розминки, вправ на відновлення (застасовується в госпіталях під час реабілітації);
Еcпандер Yakimasport Mini band червогого коліру – має середній спротив у порівняння з іншими, опор на 7 -11 кг, для середнього рівня підготовки, вправи на ноги для юніорів від 13 років, а також під час просунутої фази реабілітації в дорослих;
Еспандер Yakimasport Mini band синього коліру - створює сильний опір при роботі, опір на 14-18 кг, оптимальний для посилених тренувань молодих спортсменів.
Ви дивилися
Ви дивилися
Відгуки