+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок

Yakimasport спортивна компанія

Yakimasport - офіційне представництво спортивної компанії в Україні.

Європейський виробник високоякісного спортивного інвентарю та аксесуарів для тренування, компанія Yakimasport з 2016 року офіційно постачає своє обладнання та аксесуари найкращим професійним футбольним клубам, академіям та ДЮСШ України.

Футбольний інвентар, аксесуари та обладнання для футбольних полів ТМ Yakimasport мають відмінні характеристики, що підтверджують європейські сертифікати якості, свідоцтва Європейського інституту спорту та ліцензії FIFA, а також відгуки найкращих футбольних фахівців.


Тому партнерами Yakimasport, які використовують інвентар та обладнання для футбольних полів, стає все більше європейських футбольних збірних і клубів, а також команд з країн колишнього "СНД", обладнання компанії використовується в командах і академіях, Динамо (Київ), Шахтар (Донецьк) ), Збірної України з футболу, а також до 2022 року, були клуби Динамо (Мінськ), Бате (Борисів).


Співробітники компанії є постійними учасниками європейських футбольних форумів та конференцій, обладнання та аксесуари Yakimasport використовується при проведенні підготовки та ліцензування тренерського складу національних футбольних та футзальних федерацій, а також з 2018 року, учасниками змагань з боксу та кікбоксингу, що пов'язано з появою аксесуарів та ін. боксу та єдиноборств.

Тому асортимент спортивного бренду постійно розширюється за рахунок останніх інноваційних матеріалів і розробок. Так спортивний інвентар, раніше призначений і використовуваний лише занять фітнесом, сьогодні використовується постійно на підготовці як спортсменів ігрових видів спорту, і спортивних єдиноборств. А в тренування дітей та підлітків з футболу, почали вводитися заняття з боксу.


Нові масажні валики, масажні м'ячі та спортивні еспандери дозволяють захистити від травм і підтримувати оптимальну фізичну форму спортсменів, а також просто любителів здорового способу життя.

Повний асортимент виробленого спортивного інвентарю TM "Якімаспорт" та аксесуари для тренування можна подивитися та замовити на нашому сайті yakimasport.ua

На всі офіційно придбані товари ТМ "Yakimasport" надається офіційна гарантія та сервісне обслуговування.

Карта проїзду.