+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок
Раздел
Останні новини
Дата: 02.11.2021
Пліометричне тренування у спорті та фітнесі.

Пліометричне тренування використовується всіма професійними спортсменами та тренерами для покращення функціональної підготовки та результатів на змаганнях, які потребують швидкості, потужності та витр..

417 Читати далі...
Дата: 24.03.2021
Як вибрати боксерські рукавички, відмінність професійних рукавичок від аматорських

Вибрати боксерські рукавички правильно. Дитячі, жіночі та чоловічі боксерські рукавички. Відмінність професійних боксерських рукавичок від аматорських моделей..

633 Читати далі...

Розмір футбольних воріт FIFA стандарт 2.44 X 7.32 метра.

Комментариев (1)

Розмір футбольних воріт регламентований правилами FIFA. Тому відповідно до регламенту «ФІФА», професійна футбольна брама має висоту 8 футів (2 метри 44 сантиметри), це відстань від нижнього контуру поперечини до поверхні поля. Ширина стандартних футбольних воріт, згідно з регламентом, відповідає 8 ярдам (7 метрів 32 сантиметри), це ширина між стійками.

Сучасні футбольні ворота повинні мати європейський сертифікат безпеки EN 748, який відповідає нормативам, встановленим FIFA для проведення офіційних та міжнародних футбольних змагань.


Стандартні футбольні ворота відповідно до сертифіката EN 748, виготовлені з алюмінію та складаються з двох вертикальних стійок, з'єднаних горизонтальною поперечиною. Горизонтальні перекладини та стійки футбольних воріт мають бути білого кольору та мати надійне кріплення.

Ширина і висота перерізу обох стійок і горизонтального перекладини воріт повинні бути однакові і не перевищувати 5 дюймів (12 см) і мати в поперечному перерізі форму кола або еліпса.


Ширина лінії футбольних воріт дорівнює ширині стійок і перекладини.

За правилами FIFA ворота розміщують на рівній відстані від кутових прапорців, тобто ворота повинні розміщуватись по центру лінії воріт

До футбольних воріт та ґрунту за ними, кріпиться сітка, яка має бути надійно закріплена та розташована так, щоб не заважати голкіперу.


Переносні футбольні ворота допустимо використовувати для проведення офіційних ігор лише в разі їх відповідності стандартам FIFA і даній вимогі.


В основному такі ворота використовують під час тренувань, тому що їх можна швидко переносити на потрібну відстань силами гравців без залучення технічних служб спортивної бази або стадіону.

У залах, як правило, для тренування футболістів використовують гандбольні ворота, які мало чим відрізняються від футзальних воріт.

Комментарии

Написать комментарий