+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок
Раздел
Останні новини
Дата: 02.11.2021
Пліометричне тренування у спорті та фітнесі.

Пліометричне тренування використовується всіма професійними спортсменами та тренерами для покращення функціональної підготовки та результатів на змаганнях, які потребують швидкості, потужності та витр..

417 Читати далі...
Дата: 24.03.2021
Як вибрати боксерські рукавички, відмінність професійних рукавичок від аматорських

Вибрати боксерські рукавички правильно. Дитячі, жіночі та чоловічі боксерські рукавички. Відмінність професійних боксерських рукавичок від аматорських моделей..

634 Читати далі...

TM Yakimasport - виробник спортивного інвентарю та аксесуарів для футболу

Комментариев (3)

Yakimasport - європейська компанія, що постачає високоякісний спортивний інвентар та футбольні аксесуари для тренування в ДЮСШ, професійні, аматорські футбольні, футзальні клуби та фітнес центри.


Вироблений компанією спортивний інвентар, обладнання для спортивних майданчиків, тренувальні еспандери та аксесуари допомагають якісно підвищити рівень футбольних та футзальних тренувань за рахунок застосування найкращих напрацювань у галузі спортивної індустрії, біомеханіки та кінезіології.

Тренувальний інвентар для розвитку техніки, витривалості та швидкісно-силових якостей у професійних гравців та любителів має всі необхідні технічні характеристики та якість.

Весь вироблений спортивний інвентар компанії Yakimasport має сертифікати Європейського інституту спорту та ліцензії FIFA.


Постійна розробка та впровадження сучасних матеріалів та інновацій у виробництво спеціалізованого футбольного інвентарю та аксесуарів для тренування демонструє високі стандарти нашої компанії.

Футбольні ворота та інше професійне обладнання для ігрових полів та майданчиків добре зарекомендувало себе під час та після Чемпіонату Європи 2012 року, коли практично на всіх польських стадіонах та частково українських було встановлено такі професійні ворота.

Наші співробітники є постійними учасниками європейських футбольних форумів та конференцій, а обладнання та аксесуари Yakimasport використовується під час підготовки та ліцензування тренерського складу національних федерацій.


Інвентар компанії "Якімаспорт" користується заслуженою популярністю серед європейських клубів, так само обладнання Yakimasport використовують провідні футбольні клуби України та Республіки Білорусь, "Динамо" Київ, "Шахтар" Донецьк, ФК "Олександрія", "Ворскла" Полтава, "Динамо" Мінськ, Бате, та ін.

Тому відкриття представництва компанії Якимаспорт в Україні стало нагальною необхідністю, щоб ознайомлювати і консультувати футбольних і футзальних тренерів з новинками виробленого тренувального інвентарю та інноваціями в галузі підготовки гравців.

  

Комментарии

Написать комментарий