+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок
Раздел
Останні новини
Дата: 02.11.2021
Пліометричне тренування у спорті та фітнесі.

Пліометричне тренування використовується всіма професійними спортсменами та тренерами для покращення функціональної підготовки та результатів на змаганнях, які потребують швидкості, потужності та витр..

506 Читати далі...
Дата: 24.03.2021
Як вибрати боксерські рукавички, відмінність професійних рукавичок від аматорських

Вибрати боксерські рукавички правильно. Дитячі, жіночі та чоловічі боксерські рукавички. Відмінність професійних боксерських рукавичок від аматорських моделей..

692 Читати далі...

Футбольні відбивачі, ребондери Yakimasport. Фото.

Комментариев (3)

         Футбольні відбивачі або ребондери з 70-х і до кінця 2000-х років були парканом біля школи або стінкою сусідського будинку. Напевно, у тому числі саме від того, сучасний футбол відрізняється від гри тих років не лише швидкістю та “фізикою” гравців, а більшою мірою він показовий ще й тихнічною підготовкою футболістів.
         Тому діти 80-х і 90-х, такі як Рауль, Бргкамп, Ібрагімович і Грізман, добре пам'ятають свого кращого друга, стінку, яка допомагала освоювати навички футболу майбутнім світовим зіркам. В той час вони могли лише мріяти про такий інвентар для збільшення швидкості, покращення точності, напрацювання дриблінгу, який зараз досить широкий і є в арсеналі більшості дитячих спортивних шкіл та академій футболу.


      Сьогодні в тренувальному процесі використовується велика кількість різноманітних пристроїв та футбольних аксесуарів з електронною начинкою для розвитку необхідних навичок та умінь у юних футболістів. Якщо, звичайно, тренер не є прихильником стратегії «найкраще тренування – це гра», а для тренування гравців у нього є футбольний м'яч та фішки для розмітки.
До такого сучасного, спортивного інвентарю належать футбольні ребондери або футбольні відбивачі, які за останні 7-8 років міцно увійшли до тренувальних програм європейських та азіатських футбольних академій, ДЮСШ та професійних клубів.

Сучасні футбольні ребондери можуть бути великими і маленькими, мати одну або кілька сторін для роботи та різні кути нахилу робочих площин та давати різну силу відскоку м'яча. Один з найбільш простих та універсальних для ДЮСШ, футбольний відбивач Yakimasport Orlik. 

Футбольний ребондер є великою або маленькою рамою, на яку щільно натягнута м'яка, еластична сітка для відбиття м'яча. Основною перевагою футбольного відбивача є його точність, як дав йому «пас», так само і отримав, виходячи із завдання поставленого тренером.
 
У дитячих футбольних школах, як правило, відбивачі використовують для набуття  навичок прийому та передачі м'яча, самостійного навчання ударам відкритою та закритою стопою. У ДЮСШ з футболу використовується проста модель ребондера з однією робочою площиною, яка може бути під нахилом або зі змінним кутом нахилу робочої площини.
Безумовним популярним хітом для дітей є футбольний відбивач Yakimasport BIG, який дозволяє одночасно задіяти відразу кілька юних футболістів. Так само цю модель ребондера часто беруть для використання за містом у будинках і на дачах, у тому числі і при поїздці юних футболістів до бабусі на літо, щоб дитина з компанією була при ділі і «не чіпала» помальовані стінки та скло, повз безпосередню відпрацювання технічних процесів.

Футбольна академія може дозволити собі за потребу мати собі повний спектр футбольного обладнання, тому що тут займаються підготовлені гравці з початковим рівнем спортивно-футбольного вишколу від 13 до 17 років, тому всі існуючі ребондери можна побачити на полі, коли там займаються юнаки.
На тренуванні в академії одночасно можуть використовуватися футбольні відбивачі одночасно з декількома робочими площинами, наприклад футбольний відбивач Yakimasport Tripple, який має для роботи три площини, що дозволяє поліпшити ефективність роботи на точність і координацію.

Інша модель, більш універсальна та технічна, відбивач Yakimasport Soccer Wave & Rebound, дозволяє хлопцям напрацьовувати, як обіграш у стінку, так і самостійно відпрацьовувати удар з ходу без партнера, обігравшись через ребондер, а також навички гри, як лівою, так і правою ногою. І класичний варіант ребондера у вигляді стінки двох рівнів – Yakimasport Galaxy.

Ще однією популярною моделлю футбольного відбивача як в академіях, так і в професійних командах є маленький ручний ребондер Yakimasport Mini для роботи з воротарями.

Так коли тренер тримає в руках відбивач і за рахунок зміни нахилу, можна щоразу змінювати кут і швидкість польоту м'яча, тим самим напрацьовуючи реакцію та техніку у воротаря, не даючи йому нудьгувати у рамці. Цей ребондер більш універсальний, тому його використовують на футбольних та гандбольних тренуваннях, як в професійних клубах, так і дитячих командах.

Асортимент футбольного інвентарю на сьогодні досить широкий і при цьому відбивачі посідають у ньому важливе місце, дозволяючи як покращити підготовчий процес у юних футболістів, так і урізноманітнити тренування з використанням складно-координаційних вправ для професійних футболістів.


Тому на сьогоднішній день, використання футбольного відбивача у тренувальному процесі, це не рекомендація, а нагальна потреба для підготовки сучасного, координованого, спритного та технічного футболіста.
Підібрати та замовити якісний, необхідний вам футбольний відбивач ви можете на нашому сайті yakimasport.ua.

Комментарии

Написать комментарий