+38 063 507 57 57 Замовити зворотній дзвінок Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!

В корзине пусто!

Тренувальний інвентар, аксесуари для футболу, єдиноборств, фітнеса, реабілітації, МФР
+38 063 507 57 57
Пн - Пт з 10:00 до 17:00. Відвідування тільки по запису!
Замовити зворотній дзвінок

Бар'єри

Сортувати за:

Бар'єри у тренувальному процесі підготовки футболістів – це інструмент для покращення результатів у грі.

   У футбольному світі тренувальні методи постійно еволюціонують. Одним з важливих елементів спортивного інвентарю для всіх вікових груп, що займаються, які використовуються в тренувальних програмах – це стрибкові бар'єри.

При цьому всі розуміють, що тренувальні програми та види навантаження залежать від віку та рівня підготовки спортсменів. Для цього існують і різні типи бар'єрів під кожний вид тренування, гнучкі, самопідйомні, універсальні бар'єри з регульованою висотою і шириною.

   Так у дітей використання у тренуванні бар'єрів сприяє розвитку базових футбольних навичок, покращує координацію та допомагає формувати правильні біомеханічні звички.
Крім того, тренування з бар'єрами створюють умови для розвитку спортивної командної роботи, навчають дітей долати труднощі разом, тобто соціалізації та спортивному досвіду.
Для дітей у тренуванні необхідний ігровий підхід. Важливо впроваджувати використання бар'єрів у формі ігор, що робить процес навчання захоплюючим та стимулюючим для молодших футболістів.

   У свою чергу, перехідний період від дитинства до юності тренування з бар'єрами стають інструментом для більш поглибленого технічного вдосконалення. Це дає змогу поглибити технічне вдосконалення у юнаків. Тренувальні бар''єри також сприяють розвитку фізичної підготовки, допомагаючи формувати витривалість та силові параметри у юних футболістів.
Крім цього, використання бар'єрів у тренуваннях юнаків сприяє формуванню стратегічного розуміння гри та вміння приймати швидкі рішення під навантаженням.

   Що ж до дорослих, то професійні футболісти знаходять у тренуваннях з бар'єрами ефективний спосіб покращення тактичної майстерності та координації рухів на полі під час гри.
Бар'єри у дорослих стають інтенсивним засобом тренування сили та швидкості, що особливо важливо у висококонкурентній, професійній грі. До того ж, здатність долати бар'єри в інтенсивних та насичених тренуваннях допомагає формувати психологічну стійкість дорослих футболістів.

      Тому можливі рекомендації щодо впровадження бар'єрів у тренувальний процес у дітей можуть виглядати досить просто і при цьому ефективно. Для дітей рекомендується впроваджувати бар'єри у формі ігор та акцентувати увагу на розвитку спільних навичок та командної роботи.

      Рекомендацією для юнаків, може бути напрямок більшої уваги технічного та фізичного розвитку з використанням бар'єрів у більш складних тренувальних сценаріях з використанням додаткових елементів спортивного інвентарю, таких як кільця, стійки та тренувальні сходи.

      Що стосується дорослих спортсменів, то в роботі з ними треба включати бар'єри в тренування для інтенсивної підготовки, зосереджуючись на тактичних аспектах гри і в індивідуальних тренуваннях після відновлення.

Тому використання бар'єрів у тренувальному процесі футболістів демонструє широкий спектр переваг для гравців різних вікових груп.

Для дітей – розвиток навичок, соціалізація та захоплюючий спортивний досвід.

Для юнаків – технічне та фізичне вдосконалення, а також формування стратегічного мислення.

Для дорослих - тренування сили, швидкості, тактичне вдосконалення та розвиток психологічної стійкості.

І в майбутньому при розвитку футболу в цілому використання бар'єрів у тренувальному процесі стає невід'ємною частиною еволюції футбольного світу, спрямованої на формування видатних гравців майбутнього.